+32
Dokončeno

Slučování klientů

Anonymní Před 5 roků v Ergonomie aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 6

Velmi by pomohla možnost sloučit více klientů (duplikací) do jednoho - vybrat toho, který má být zachován a na něj automaticky převést všechny aktivity a kontaktní osoby z dalších neplatných (duplikací).

Jméno a příjmení:
MM

Ostatně to samé by bylo super i pro kontaktní osoby...

Díky za nápad! Slučování záznamů by se velmi hodilo. Přidáváme "bludišťáka" a čekáme, jak se utřepou priority vývoje. Budeme informovat o případném progresu.

Super napad, taky by se nam to hodilo. Stava se nam, ze si nekolik klientu/kontaktnich osob nakonec sejde u jineho klienta, pod jednou strechou.

Tohle by nám hodně pomohlo! Klienti se nám žení a vdávají a rodiny už chceme mít pohromadě :) Pokud mají před svatbou s námi každý zvlášť dost záznamů, je to pak práce místo popcornu k filmu :)

Ve vývoji

Mám skvělou zprávu, právě požadavek doplul do vývoje. Takže se brzy můžeme těšit na vyřešení a hlavně ulehčení práce. I my v MaMaZu někdy dost "zuříme" :) Za RAYNET, Magda

Dokončeno

Volejte sláva a pět dní se radujte. Kluci byli šikovní a vyvinuli nový nástroj na slučování duplicit. Na detailu každého Klienta, Kontaktní osoby i Leadu teď pod tlačítkem Akcí najdete položku Sloučit s jiným klientemAť funkce baví,
Magda
Komentování vypnuto