+44
Dokončeno

Roční/meziroční obrat v seznamu klientů

Anonymní Před 5 roků v Filtry aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 4

Uvítal bych možnost zobrazení v seznamu klientů obrat za zvolené období (z obchodních případů). Například za rok 2015, 2016, 2017. Případně čtvrtletně.

Aby bylo možno rozlišit případný nárůst či pokles obratu u klientů. Zároveň aby bylo možno díky tomuto filtru vyhodnotit například 5 nejlepších zákazníků za dané období. 

Jméno a příjmení:
Lukáš Veselý
analýzy

Nezapomínejme také na analýzy týkající se zisku. Obrat je zavádějící. U každé analýzy sledující obrat, by měla být možnost přepnout na analýzu sledující zisk. 

Zaplánováno

Díky za nápad! V seznamu je reálné přidat sloupec obrat tento rok / obrat minulý rok. Pro dynamické vytváření sloupců nemáme podporu. Ale na bíledni je vytvořit separátní pohled v Analýzách, kde bych mohl definovat časové období i další parametry. Až bude hotový návrh, rádi jej hned zasdílíme.

Ve vývoji
Dokončeno

Velká novinka v rejnetím světě je venku. V analýze Vývoj prodeje je možné přepínat mezi aktuálním a loňským rokem. Uvidíte tak v jednom pohledu meziroční rozdíly. V seznamu klientů to bohužel zatím není, ale přes analýzu se dá i toto vysledovat. Snad tedy budete spokojení. Za RAYNET, Magda

Komentování vypnuto