+1

barvy v kalendáři

Anonymní Před 1 rok aktualizováno od nebankovnikonsolidace.cz Před 1 rok 1

print screen


Dobrý den, pokud zadám aktivitu a objeví se mi tam kalendář pro uložení termínu nevidím aktuální den - musím hodně pátrat a naklápět displej, nejlepe je to videt na foto které přiložím, nešlo by s tím něco udělat?

Jméno a příjmení:
SOLAR HEAT VENTI s.r.o.

Barvy, díky kterým byl Raynet výjimečný - přehledný a oproti konkurenčním CRM se v něm krásně orientovalo, zmizely de facto ze všech částí Raynetu. Přesto, že se to mnohým platícím uživatelům nelíbí (viz nemálo negativních komentářů), do dnešního dne se nevrátily. I zde byl aktuální datum vidět na první dobrou. Dříve bylo tak, jako v takřka všech kalendářích označeno tuším žlutou, nebo bleděmodrou. Barvy jsou pryč, již nepamatuji přesně, ale je pravdou, že i v této sekci barvy byly a pracovalo se i s touto částí zcela jinak. Lépe. 

Samozřejmě jsme z důvodu přehlednosti a okamžité orientace pro vrácení barev, a to nejen v kalendáři, zmíněném dalším uživatelem. 

Již to neřeším, po této nepovedené úpravě, kdy se stalo CRM oproti předchozí verzi velmi nepřehledným, Raynet používám méně a méně, nicméně se domnívám, že to vůči platícím uživatelům není fér. Zvláště, když si na novou "šedou" verzi stěžují.