+1

Nový email z odkazu - V NOVÉ ZÁLOŽCE !!!

Anonymní Před 2 roky aktualizováno od nebankovnikonsolidace.cz Před 2 roky 1

NOVÝ email v NOVÉ záložce

2x kliknout na email.adresu a otevře se email.klient ve stejné záložce

MOOOC PROSÍM, smutně koukám...

Přeji si, abych:

  • když 2x kliknu na emailovou adresu u KONTAKTNÍ OSOBY/LEADu, aby se otevřela:
    1. nová záložka nebo
    2. nové okno prohlížeče
      1. které pak můžu s potěšením samostatně zavřít :)
  • a začal bych psát nový email (pomocí výchozího email klienta, např.: Gmail v prohlížeči, nebo Outlook)
  • a po odeslání bych se mohl v klidu vrátit do Raynetu (který bude stále otevřený v původní záložce/okně)

Místo toho, mi Raynet poslušně otevře emailového klienta ve STEJNÉ ZÁLOŽCE, kde mám spuštěný Raynet a pak se musím po odeslání emailu obtěžovat tím, že se musím znovu přihlásit do Raynetu a otevřít si všechny záložky uvnitř CRM! VŽDYŤ to není nutné, nemyslíte?

Rád pracuji v Raynetu (!) protože mi to pomáhá v práci Obch.zástupce, ale nechci aby Raynet pracoval proti mě, zatím ale z toho mám ten pocit.

A hledal jsem na YouTube, Google, prostě všude anglicky abych toto mohl obejít nějakým nastavením prohlížeče a nic jsem nenašel.

Jak říkám, smutně koukám... :(( ://

Jméno a příjmení:
Ondřej Veselý

Musím k tomuto říci, že konkrétně s touto funkcí máme zkušenost výbornou, a naopak bych neměnil. Po kliknutí se otevře vybraný poštovní klient, dokonce s asistentkou v poli skrytá kopie.

Pokud chcete, aby se po kliknutí otevřel prohlížeč, pak toto není práce Raynetu (resp. to ani neovlivní), ale je nutné si toto nastavit ve svém PC. Jelikož Raynet (v tomto případě BOHUŽEL) nemá integrovaného spolehlivého e-mailového klienta, bylo by po kliknutí na e-mail otevření nového panelu přímo v Raynetu naprosto zbytečné. Pokud by vlastní poštovní klient integrován byl, pak bych toto pokládal naopak za nutnost.

Je tedy nutné si nastavit v PC, kde si můžete nastavit NEJEN to, že si přejete po double kliku na e-mailovou adresu leada/klienta v CRM otevřít prohlížeč, ale můžete si dokonce nastavit i jaký prohlížeč (Chrome, Opera, Vivaldi atd.) Edge předpokládám nikdo nepoužívá. 😊

Za nás bych neměnil, protože takto je naopak ponechána uživatelům Raynetu svobodná volba výběru, co se má po kliknutí otevřít. A za to týmu Raynetu naopak díky! 😉

P.S. V této souvislosti jediné, co by bylo dobré opravit, je to, že se pokaždé (netuším, z jakého důvodu) po otevření poštovního klienta zobrazí v poli odesílatel soukromá adresa na gmailu, a to přesto, že defaultní máme v Raynetu firemní na vlastní doméně. Toto je (zbytečně) věc, na kterou musíme stále myslet a v poštovním klientovi překliknout a odesílatele změnit. ☹