+12

Propojení KO na adresu provozovny na základní kartě Klienta

Anonymní Před 2 roky 0

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala na možnost zobrazování adresy u kontaktní osoby (lokalita, kde pracuje) v zobrazení na základní kartě Klienta.

V Případě, že máme v KLIENTECH založenou velkou firmu, která má hodně provozoven a zaměstnanců, je v tuto chvíli nemožné bez rozkliknutí KO zjistit, na které z provozoven pracuje.

Kolegové, kteří obsluhují velké firmy a nepamatují si jména všech kontaktních osob s tím, na jaké lokalitě pracuje je vyhledávání osob k adresám lokalit náročnější a musí rozkliknout KO, aby zjistili na jaké adrese pracuje.


1.

Pomohlo by nám, kdyby v zobrazení Klienta, na kartě Základní údaje v seznamu KONTAKTNÍCH OSOB se vedle jména zobrazoval název lokality (název kontaktní adresy).


2.

Nebo kdyby v kontaktních osobách na kartě základní údaje u Klienta se KO přímo přiřazovala pod danou lokalitu. Takže při otevření klienta, kdy je kontaktní adresa nastavená na Sídlo klienta, budou v seznamu kontaktních osob zobrazení pouze ty KO, které pracují na sídle. Pokud bych změnila výběr kontaktní adresy, změní se i výčet kontaktních osob na ty, které pracují pouze na této provozovně. (Tato varianta mě přijde zajímavější)


Nevím, zda by to pomohlo i více lidem s vyhledáváním osob v rámci jednoho Klienta, pracujících na vybrané Kontaktní adrese. My bychom to uvítali.

Děkuji za názor.

Jméno a příjmení:
Jana Fišerová