+9
Nebude realizováno

Mapy.cz

Anonymní Před 3 roky v Integrace s dalšími aplikacemi aktualizováno od RAYNET Před 1 rok 4

Navrhuji moznost prokliku z adres do Mapy.cz (Seznam).

Vyuzivame toto opravdu hodne a z nasich zkusenosti jsou Mapy.cz mnohem lepe aktualizovane. Hodne objektu Google nenajde, popripade navrhne matouci adresu. Při prokliku pak nenajde korektni adresu.

Jméno a příjmení:
Martin Typlt

Naprostý souhlas s Martinem a jsme taktéž pro doplnění odkazu na mapy.cz. S mapami pracujeme denně, a od Googlu je to někdy doslova katastrofa, ba o nervy. 

Konkrétní nemovitost - u Seznamu v poho nafocena a při volbě Panorama jste přímo před danou nemovitostí. Žádné zdržování s hledáním. 

Naopak Google - nespočet ulic vůbec nenafoceno, ovšem místo toho, aby to přiznali a tato informace byla zobrazena, tak vás bez upozornění postaví naprosto někam jinam, mnohdy do zcela jiné ulice! 

Pokud některý z uživatelů Raynetu pracuje s nemovitostmi, tzn. i mapami, pak je pravdou, a plně souhlasíme s Martinem, že odkaz v CRM na Google takřka nevyužije. Seznam má sice mnoho chybiček taktéž, ale mapy od Seznamu, to je jiné kafe. Takže za nás - jednoznačně jsme PRO! :) 

Tak dnes už mi došla trpělivost se slavnými Google mapami - to nenajde vůbec nic. Při mé práci používám nějaký program s našeptávačem adres, ale tam bude Google tak za sto let, ale to by ti ostatní museli couvat. Omlouvám se, za velké rozlobení, ale je to čím dál horší. Stále opakované adresy, není schopen si zapamatovat, pořád je potřeba vypsat skoro celé. Proto se přikláním vyměnit za Seznamové. Kamarád jezdí do Himalají a používá Seznam mapy, pochybuji, že Google ví kde jsou Himalaje. Přidávám se tedy k dalším o výměnu mapového vyhledávače.

S pozdravem René Szubryt

S Raynetem (vč. adres, tzn. i map) pracuje u nás spíše kolegyňka. Nicméně vím, že když jsem naposledy v Raynetu s tímto pracoval kdysi já, stejně tak jsem z Google map rostl a musel jsem dát za pravdu nejen jí, ale i zde Martinovi. Dnes mi přišel další koment rozzlobeného dalšího uživatele a po otevření vidím, že se toto řešilo už před rokem! A k mému údivu za celý rok žádná změna. Na změny k horšímu, např. co se designu týče, a tím i orientace napříč celým CRM, která byla před poslední nepovedenou aktualizací nesrovnatelně lepší čas je, a na vylepšování systému ne? Jo jo, kde jsou ty časy, kdy se naslouchalo platícím klientům... Od poslední "aktualizace" s Raynetem pro ušetření nervů už nepracuji. 

P.S. Důvod, proč je nutné zde pro přidání komentu opisovat kód captcha, když je možné přidat komentář pouze po přihlášení? Úsměvné myšlenkové pochody. :D 

Nebude realizováno

Bohužel licence k mapovým podkladům je extrémně nákladná a řešit pro ČR jiné podklady, než pro zbytek světa, pro nás zatím není reálné. Takže přejít na mapy.cz neplánujeme, je mi líto. Za Raynet, Alice

Komentování vypnuto