+1
Zaplánováno

Více barev pro aktivity v kalendáři

Anonymní Před 3 roky aktualizováno od RAYNET Před 3 roky 2

Rádi bychom využili větší škálu barev na rozlišování v kalendáři. Např: máme více výběrových řízení, pomohlo by nám si pro každé jedno z nich určit jednu barvu. Kouknu a vidím. Teď jich máme třeba 6, do toho úkoly na domlouvání schůzek, absolvování schůzek, dodávání – to už je 9 potřebných barev. Bylo by možné dodat více barev do kalendáře?

Jméno a příjmení:
Denisa Hrubešová

Velmi dobrý nápad, rozhodně se k němu přikláníme. A hlavně by toto mohl každý využívat dle svých zvyků – např. nejen tak, jak uvádí paní Denisa, tzn. pro rozlišení typu schůzky, ale i např. pro rozlišení úkolů. Například Volat, Zaplatit, či jakýkoli úkol, kdy jsou někteří uživatelé z jiných nástrojů zvyklí (pro přehlednost) na barvy. V této souvislosti by bylo určitě dobré spustit současně možnost zapnutí a vypnutí vybraných barev, tzn. konkrétních typů schůzek, úkolů… Tato možnost by měla být určitě součástí okna již při vkládání události (úkol, schůzka...)

Zaplánováno

Asi Vás potěší, že tohle bude řešeno v rámci nového GUI, které umožní libovolné změny barev a doplnění podle vlastní volby. Ale samozřejmě to není otázka pár týdnů. Budeme si všichni muset počkat. Ale makáme na tom! Za Raynet, Alice