+1
Nebude realizováno

Informace o dostupnosti v kalendáři a viditelnost soukromých aktivit

Anonymní Před 3 roky v Kalendář aktualizováno od RAYNET Před 3 roky 1

Potřebujeme mít ve firmě možnost nastavení viditelnosti rozdílně pro události v kalendáři a pro seznamy klientů a obchodů. Podřízení i kolegové musí vidět v diáři informaci o vzájemné dostupnosti (abychom si neustále nevolali, kdy máme čas), ale nesmí vidět informace o klientech, protože máme každý svou vlastní klientelu. Ideálně s možností nastavit viditelnost s podrobnostmi i bez. Další zásadní věc je viditelnost "soukromých aktivit". Potřebujeme, aby soukromá aktivita byla ostatním viditelná bez podrobností. Plánujeme v Raynet kalendáři jak pracovní, tak i soukromé aktivity a není přijatelné, aby každý z firmy viděl podrobnosti o soukromí svých kolegů. Ani nám nedává smysl, používat Raynet pouze na práci a na osobní plánování používat jiný kalendář. V obchodě se tyto dvě roviny velmi úzce prolínají. V zájmu Raynetu by mělo být, aby jej uživatel využil komplexně pro plánování veškerého času. Díky.

Jméno a příjmení:
Martin Brzobohatý
Nebude realizováno

Pro nastavení viditelnosti/neviditelnosti jen konkrétních záznamů hezky poslouží Bezpečnostní úrovně, tady je obrázková nápověda. Důležité je vědět, že Bezpečnostní úrovně jsou podřazené nastavení Rolí a tomu, co kdo vidí globálně, takže pokud s nimi budete chtít pracovat, tak je třeba všem Nastavit, aby viděli všechny záznamy. Pokud byste s nastavením Bezpečnostních úrovní chtěl pomoci, tak pošlete podrobně, kdo co má a nemá vidět na e-mail podpora@raynet.cz >> rády poradíme. :)

Soukromé aktivity se chovají stejně, jako jakékoliv jiné aktivity, takže u nich můžeme nastavit, že je buď vidíte nebo nevidíte. Nic mezitím nenastavíme. Aktuálně taková změna bezpečnostního modelu pro soukromé aktivity není v plánu, byl by to robustní zásah, který aktuálně nemá prioritu. Za RAYNET Zuzka

Komentování vypnuto