+1

vizitky skenovanie+automatický import do CRM

Anonymní Před 3 roky v Mobilní aplikace aktualizováno od RAYNET Před 3 roky 3

Dobrý deň prajem,


chcel by som sa opytať, existuje možnosť skenovania vizitiek,


s tým, že do CRM systému by sa automatický zadali data o firme a kontakt?


Ďakujem.


Prajem Vám pekný deň.


Martin Jméno a příjmení:
Martin Daniš

Skenování vizitek byl jeden z projektů kolegů Martina a Martina. Strávili nad tím několik hodin vývoje a bohužel s ne moc dobrým výsledkem. Jde o to, že každá vizitka má jiný formát, jiný font, jinak uspořádané řádky a citlivost nástroje, který to čte je technicky omezený. Napadla nás proto spíše možnost integrace s nějakou appkou, která má skenování vizitek jako svou hlavní činnost. Nicméně teď nám to nedává takovou byznys logiku, proto zatím nemáme v plánu to řešit. 

Taky by se nám šiklo cokoli, co by umožnilo "založit" klienta na pár jednoduchých kroků, bez nutnosti přepisu nebo CTRL+C a CTRL+V všech údajů z webu. Možná mě napadá i možnost napojit na rejstřík kontaktní osoby- resp. často jednáte s jednatelem nebo majitelem, jejichž údaje jsou veřejně dostupné. Sken vizitek umí Evernote na jedničku, ale nenapadá mě, jak to zintegrovat. Ale vyfotit vizitku a tím rovnou uložit osobu i firmu do CRM je SEN!!! :) 

Ne že by se naši vývojáři tímto tématem nezabývali. Věřte, že opakovaně promýšleli a analyzovali možnosti skenování vizitek. Zatím se nepodařilo najít optimální řešení, které by vychytalo všechny mouchy a zádrhel a které by stálo za vývoj. Takže zatím funkce v dohledu není. Kdyby se něco pohnulo, dáme určitě vědět. Za Raynet, Alice