+5

poznámky na nástěnce

myschad Před 3 roky v Nástěnka aktualizováno od Eva Pustelník Před 2 roky 4

1, Bylo by možné, pokud, je v poznámce na nástěnce www odkaz, aby se otevřel v novém okně mimo Raynet? Otvírá se akutálně v rámci stejné stránky tzn. že vyjedu z aplikace.

2. Mohly by být poznámky koncipované podobně jako např. Vzkazovník? Každá poznámka samostatné zobrazení.a možnosti stejné jako u Vzkazovníku včetně zobrazení. S každou by se dalo pracovat samostatně v individuálním režimu tzn. Vzkazovník vidí všichni (teď ho kvůli přehlednosti používám i místo poznámek, což není ideální a dá se jen v případ , že uživatelů není moc) , Poznámky by byla možnost pracovního prostředí pouze pro daného konkrétního uživatele. Navíc i grafika a zapisování, řádkování aktuálně v Poznámce není ideální. Forma, jako je vzkazovník by byla moc fajn.

Bylo by to přehlednější a dalo by se s poznámkami lépe pracovat - mazat, doplňovat, opravovat atd. Často do poznámek zadávám nejčastěji používané odkazy na www stránky se kterými pracuji, služby, které na webu využívám, odkazy na online systémy, se kterými pracuji atd. Tak je mám na jednom místě a dostanu se rychle ,kam potřebuji..


Jméno a příjmení:
Míša Dryšlová

Úplne súhlasím Míša ... tiež som chcel navrhnúť niečo podobné, takže bude sledovať odpovede, snáď to čím skôr vylepšia :)

Super, potřebovali bychom podporu více příznivců!!! Přídá se ještě někdo? :-)


Uvítali bychom také možnost změny barvy písma, pokud už by se neuskutečnilo popsané výše:)