0
Vývoj na míru

Export po produktech podle stavu obchodního případu

Anonymní Před 4 roky v Filtry aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 1

Dobrý den,


potýkáme se s potřebou mít pravidelně přehled o tom jaké produkty jsou zahrnuty do obchodních případů a v jakém množství ještě před tím, než se OP dostane do stavu "výhra". 

Je to proto, že na základě vývoje obchodních případů plánujeme vývoj těchto produktů několik měsíců dopředu, stavy obchodních případů kterými OP prochází jsme vydefinovali tak, že odpovídají pravděpodobnosti uzavření kontraktu

Pokud by počet prodejů jednoho produktu klesal pod kritické množství, nebudeme produkt vyvíjet a ukončíme i jeho nabízení, nebo musíme vytvořit nějakou jinou akci. 

Počet nabízených produktů je rovněž vázaný na dostupnost naší pracovní kapacity, musíme tedy hlídat, aby jsme nenabízeli víc produktů než kolik jsme schopni vyrobit. Reálně to vypadá tak, že prodáváme licence SW a na každý takový prodej je vázáno několik desítek až stovek hodin implementace, tedy práce analytiků a programátorů.

Ideálně by jsme potřebovali export kde jsou přinejmenším: 


1. stavy OP

2. položky všech  produktů  v každém jednotlivém stavu OP, jejich počet a ceny za které jsou nabízeny.


Bohužel asi s pomocí helpdesku jsme nenašli způsob jak tyto informace z Raynetu efektivně dostat.


Velmi uvítám názor na toto téma.


Děkuji

Jméno a příjmení:
Josef Vlček
Vývoj na míru

Josefe zdravím,
zkusili jsme to ještě probrat s kolegou Lukášem z vývoje, zda by nás něco nenapadlo. A tak, jak je CRM aktuálně postavené, to nedokážeme poskládat do nějakého kloudného exportu.
Řešením by ale mohl být export na míru. Pokud by byl zájem, můžu předat popis scénáře do vývoje a kluci dokáží odhadnout pracnost. Přičemž hodina vývojáře je 1500Kč bez DPH.
Za RAYNET, Magda

Komentování vypnuto