+18
Nebude realizováno

Párování plateb u vystavených faktur

Anonymní Před 4 roky v Fakturační modul aktualizováno od RAYNET Před 1 rok 4
Jméno a příjmení:
Jakub Vokoun

To by byla velká věc :) Trošku problém zde může hrát to, že pro každou banku je potřeba pořešit napojení zvlášť. Tak uvidíme, jak se s tím popereme. Za RAYNET, Magda

Taky silně prosíme! Anabix to má. Superfaktura to má! Snad by to nějak šlo!

Pokud mohu poradit vzor, odkud "čerpat", tak rozhodně iDoklad. Dovolím si z bohaté praxe tvrdit, že lepší nástroj pro vystavování a vedení faktur, samozřejmě vč. párování s bankou, automatických upomínek, ale i poděkování v okamžik přijetí platby atd., neexistuje. Pokud tedy odněkud čerpat tipy na funkce, rozhodně z iDokladu. ;) 

P.S. Barvy, na které jsme byli všichni v Raynetu zvyklí, vrátí se někdy, nebo si máme prostě "zvyknout" na černobílé řešení? 

Nebude realizováno

Musím říct, že s iDokladem je to trefa do černého. Co se týče faktur v Raynetu, plánujeme totiž na přelomu roku zásadní změny, a to právě ve spolupráci s iDokladem.

Fakturační modul v raynetu byl vždycky hodně základní a neuměl toho zdaleka tolik jako ostatní účetní programy, protože to zkrátka účetní systém není. Jeho udržování vyžadovalo neustálé sledování aktuálních právních norem a spoustu další práce, na kterou už přestáváme mít kapacity a není to ani naše priorita.

Proto ke konci letošního roku náš vlastní fakturační modul ukončíme a od nového roku ho nahradíme novou integrací raynetu s iDokladem. Pro stávající uživatele fakturačního modulu bude využívání iDokladu po celý první rok za velmi výhodných podmínek. Za Raynet, Alice

Komentování vypnuto