+24
Dokončeno

Odesílání nabídek přímo z CRM > editace podpisu

Anonymní Před 4 roky v Nastavení CRM aktualizováno od RAYNET Před 3 roky 4

Dobrý den, bylo by možné přidat možnost nastavení vlastního podpisu pro funkci Odesílání Nabídek přímo z CRM? Nyní se připojí pouze jméno a email. 

Možnost editace kompletního podpisu není dostupná a lze to doplnit pouze překopírováním.


Předem děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem spokojený uživatel RAYNET crm Martin.

Jméno a příjmení:
Martin Weiss

TO samé by mohlo platit pro přílohy - možnost vložit přílohy. Máme vlastní exportní akci, ale nemůžeme tyto nabídky vložit do  toho mailu. Bylo by to fajn.

Zaplánováno

Bylo by prima, kdyby se mohla nastavit  komplet vizitka, která se v odesílaných emailech i u odesílaných faktur z CRM automaticky v každém emailu zobrazovala a nemusela se pokaždé upravovat. Aktuální nastavení jméno a email pro naše účely nejsou úplně dostatečné. Popř. pokud by se mohl nastavit i univerzální text k takto zasílaným fakturám , také by to pomohlo. Aktuální info použité z FA  Poznámky pro příjemce není také ideální. Univerzálně ho změnit na FA nemůžeme, protože by se nám tato zpráva zobrazovala i na fakturách.. :-)

Tip - vzhledem k tomu, že u dodavatelů jsou často vyloženě na zasílání faktur konkrétní emaily, pomohlo by, kdybychom si v rámci emailu mohli daný email vybrat. Aktuálně si ho buď musíme pamatovat, nebo se nejdříve podívat do karty a pokud není na pozici prvního emailu, který se v mailu přednastaví, musí se zkopírovat a změnit. Nemohla by být např. v kartě klienta kolonka na email pro účto a fakturaci? A z toho by se ten údaj automaticky do emailu přednastavil?

Každopádně zasílání FA z CRM je super. a zase zrychlil práci. Díky !


Dokončeno
Komentování vypnuto