+2
Nebude realizováno

Automatický email na klienta

Anonymní Před 4 roky v Integrace s dalšími aplikacemi aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 2

Hezký den,

rád bych se zeptal na možnost zasílání automatických transakčních emailů na klienta v případě změny stavu OP. Snažíme se co nejvíce zautomatizovat naše proklientské workflow a tato funkce by byla, jistě nejen pro nás, velmi užitečná. Krátký příklad: Pokud změnit v OP stav na uhrazeno - klientovi by přišel email, že jsme přijali úhradu a nyní se zakázka předává do výroby, jakmile by byla vyrobena, tedy stav OP by se změnil, opět by se odeslal email případně SMS s informací o vyřízení zakázky. 

Jméno a příjmení:
Jiří Vrána

Ještě poznámka, prohlížel jsem si příspěvky ostatních uživatelů a prioritizaci nápadů a mám pocit, že se hodně do vývoje posouvají cases ohledně správy samotných případů, kontaktů, práce mezi spolupracovníky, plánování atp. ale úplně se zapomíná na globální pojetí systému CRM jako takového, tedy i marketingového nástroje. Evidence, správa a analýza dat je jistě super, ale velmi důležitou úlohou CRM je i marketing na klienty. Rád bych do budoucna uvítal více funkcí a automatických funkcí směrem ven :) Děkuji

Nebude realizováno

U funkcí ven je to trošku složitější, protože se používají různé systémy, jiné procesy a hlavně těch různých nejen marketingových nástrojů je tolik, že není v našich silách všechno integrovat.
I z těchto důvodů je ale k dispozici otevřené API rozhraní, které napojení na další systémy umožňuje. Nemusíte tedy čekat na stav, až se sejde dostatek klientů, a byznys value i nám bude dávat smysl. Ale nebojte se chopit příležitosti sami, třeba přes firmy, které vývoj na míru mají jako hlavní činnost.

Podobně je to i s integrací na e-mailového Klienta. CRM jako takové v sobě e-mailového klienta nemá, nedá se tedy z něho e-maily posílat. Nicméně pomocí integrace můžete vytvářet spoustu zázraků :) 

S RAYNETími Klienti často spolupracuje firma berber.cz. Její jednatel Mirek Raška je velmi šikovný implementátor věcí na míru. 

Komentování vypnuto