+10
Nebude realizováno

Leady - Synchronizace kontaktů google nejen z klientů, ale i z leadů

Anonymní Před 4 roky v Google synchronizace aktualizováno od RAYNET Před 2 roky 7

Synchronizace kontaktů z adresáře leady s google účtem. 

Jméno a příjmení:
Iva Svobodová

Momentálně pracujeme na obousměrném propojení google kontaktů. Tohle by mohl být další krok. Uvidíme tedy, jak si nápad povede. :)

Dobrý den, posunuli jste se někam dál s propojením kontaktů z leadu? Děkuji

Zdravím, nutno podotknout, že jsme se zatím nikam neposunuli. Ač mě to mrzí, vývoj má aktuálně trošku jiné priority včetně nápadů, které mají více palců. Za RAYNET, Magda

Uběhlo již půl roku, je již synchronizace leadů naplánována? Vzhledem k tomu, že je zapnuta synchronizace klientů, myslím si, že by nemuselo být doprogramování i leadů tak časově náročné. Navíc je to super nápad, ba si myslíme, že by toto uvítali i jiní uživatelé. 

Pokud např. klient vyplní webový formulář a propíše se do Raynetu jako lead, tak pokud není uživatel CRM u PC a dotyčný zájemce nejen vyplnil formulář, ale současně poté i volá, uživatel Raynetu vůbec neví, že se jedná o člověka, který již i vyplnil formulář, i když není ještě převeden na klienta. Nicméně je již v CRM zapsán. 

Bylo by super, kdyby byla zapnuta synchronizace i u leadů (nejen klientů a kontaktních osob), kdy by bylo dobré, aby se v tomto případě, než bude převeden na klienta, zobrazoval v mobilu klidně jen "Lead". Pokud by bylo pro vaše programátory pracnější, aby se zobrazovalo v mobilu jméno + údaj "lead" (což by bylo super - na rozdíl od klientů), plně postačí, když se bude prozatím zobrazovat i beze jména jen Lead. Uživatel vašeho CRM sice nebude vědět přesně kdo konkrétně volá, ale bude na cestách (mimo PC) ihned při příchozím hovoru (tzn. ještě před přijmutím) vědět, že volá někdo, kdo na jejich webu vyplnil formulář.

Zanalyzovat

Zkusím ve vývoji zjistit, jaký je aktuální stav.

Moc díky! Bylo by to super, kdybychom viděli při hovorech i leady, ne pouze již převedené klienty. On je klient i lead, i když prozatím potencionální. ;)

Nebude realizováno

Přicházím s aktuální zprávou přímo z výroby. Po zanalyzování jsme se rozhodli tuto funkci nevyrobit. V tuto chvíli má vývoj naplánován prioritnější funkcionality. Za RAYNET Zuzka

Komentování vypnuto