+84

Editace uloženého filtru

Anonymní Před 4 roky v Filtry aktualizováno od RAYNET Před 11 měsíců 9

Při práci s filtry se občas hodí u komplexnějších řešení mít možnost aktuálně zvolený filtr "jemně doladit" pro konkrétní jedno užití. V dnešní době musím složitě celý filtr znovu sestavit, nemohu ho aspoň dočasně "editovat. Přidává to dost otravné a zbytečné práce navíc občas.

Jméno a příjmení:
Milan Juřík

Zdravím, tohle je jedna z těch velkých věcí, která je v kategorii "robust". Jde o náročnou operaci, která zatím nemá technologickou oporu, takže je potřeba velký zásah. Na začátku ledna 2018 bychom chtěli tyhle "traktor věci" prioritizovat a určit jim termínek. 
Proto moc díky, za zapsání do nápadovníku, může to velmi pomoci. 

Zaplánováno

Mám skvělou zprávu přímo od ředitele vývoje. Funkci editaci už vytvořených filtrů plánujeme vyrobit, držte nám pěsti, snad se k tomu dostaneme v průběhu tohoto roku. :) Za RAYNET Zuzka

Byla by také fajn možnost duplikace již vytvořeného filtru pro následnou editaci, což umožní mít najednou více filtrů pro stejnou věc s určitými odchylkami. S tímto by byla také dobrá možnost přesouvání filtrů, aby pak nebyl nový duplicitní filtru až na konci, ale mohl být přesunut do tematicky relevantní skupiny. Narazil jsem také na podnět, aby bylo možné nastavit si pro různé filtry různé složení viditelných sloupců a možnost sdílet filtry, což by se také hodilo.

Ve vývoji

Ta duplikace již vytvořeného filtru je supr nápad. Píšeme si! Jinak přesouvání a sdílení filtrů je už ve vývoji a v rámci verze 2.0. plánujeme vydat. Jen to rozložení sloupců bohužel neplánujeme. Za Raynet, Alice

Super, děkuji za odpověď.

Dobrý den, ještě mě napadlo, zda by bylo možné (místo možnosti nastavit si pro různé filtry různé složení viditelných sloupců) alespoň realizovat možnost nastavení příčky (jako v Excelu) v přehledu kontaktních osob/klientů, aby se při posunu viditelných sloupů do strany neschovaly určité údaje (dle zasazení umístění příčky).

Ověřovala jsem u kolegů, ale ukotvení příčky v CRM neplánujeme, je to technicky velmi komplikované. Za Raynet, Alice