+1
Nebude realizováno

Úkol_spolupracující osoby_týmová práce

Anonymní Před 4 roky v Aktivity aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 2

Uvažujete o možnosti při zadávání úkolu řešiteli mít možnost přidat kromě přímého řešitele i možnost přidat osoby spolupracující v týmu, které by byli připnuté v módu „na vědomí“?
Jde o to, že při skupinové práci na konkrétním úkolu (klientovi) je třeba kolegy mezi sebou navzájem informovat, že jiný kolega již na nějakém dílčím úkolu pracuje. Spolupracující kolega by viděl ukončení práce kolegy a mohl by zahájit svou činnost. Při přímém zadání jednomu člověku tato varianta není možná, ostatní kolegové jeho úkol nevidí. Nyní pro tento účel používáme nástroj „diskuze“, ale není nejefektivnější..
Při současné náročnosti na dělbu práce a komunikaci v týmu bych takovou možnost velice přivítal.
Jméno a příjmení:
Jaroslav Pultar

Napadá mě zde jedna aplikace Trello https://trello.com/home. Ta je na úkolování zevnitř firmy perfektní. Můžete si zde dělat jednotlivé projekty a k nim přidávat podúkoly a ty pak rozdělovat mezi potřební členy týmu. V CRM pak vytvoříte úkol na "toho hlavního", zároveň do diskuze přidáte zbytek týmu a ještě navíc do přílohy odkaz právě na daný projekt v Trellu. 

Změnu logiky úkolů bohužel v dohledné době neplánujeme. Dá se to totiž obejít i skrze Událost, kde můžete přidat pracovníků, kolik potřebujete, případně je možnost použít další aplikace, které to zkrátka umí lépe :) Za RAYNET, Magda.

Nebude realizováno
Komentování vypnuto