+17

Povolená sleva, kterou může uživatel max nastavit

Anonymní Před 4 roky v Bezpečnost aktualizováno od RAYNET Před 3 roky 2

Bylo by možné, aby šlo v rámci oprávnění nastavit povolenou výši slevy u jednotlivých členů? Potřeboval bych mít možnost omezit je např. na 10 % slevu. Kdo by chtěl více, musel by požádat a v systému bych mu nějak (jednorázově) povolil vyšší slevu.

Jméno a příjmení:
Viktor Nový

Zajímavé. Díky za tip. Na úrovni uživatelů by to snad šlo přiřadit do administrace. Nicméně je to veliká darda na hodiny vývoje. Uvidíme, jak se bude dařit.

Možná by se to dalo vyřešit jednoduše, a to povolenou slevou na produkt. Mám např. výrobu reklamního spotu za 30k, vím, že se mohu dostat na 20k, takže maximální možná sleva je X %. Pokud by se zadávala přímo v produktu, bylo by to "jednoduché". Horší to je při objemových prodejích. Když budu mít např. prodej reklamního času 1 odvysílání mě stojí Y, 50 odvysílání Z apod. V tu chvíli by bylo dokonalé, mít možnost nastavit, že při objemu např. nad 30, je povolená sleva tolik a tolik, nad 50 zase definována max. sleva apod. Takže jsou to dvě možnosti slev. Na produkt jako takový, a pak objemové, kde by bylo fajn mít možnost si nastavit limity a k nim maximální % slev. ;-)