+109
Dokončeno

Vlastní uživatelské formuláře (Nabídky, Objednávky,..)

Anonymní Před 5 roků v Export dat a tisk. sestavy aktualizováno od RAYNET Před 6 měsíců 6

Uvítali bychom možnost uživatelské editace formulářů, zejména nabídek, reportů apod. bez nutnosti objednání další licence.

Editace by měla umožnit rozsáhlejší změny záhlaví, zápatí i změny, přidávání či odebírání datových polí.

Dále možnost uživatelského obrázku kromě loga, např. naskenovaného podpisu apod.

Jméno a příjmení:
Kamil Obluk
zlepšení ergonomie

Díky moc za námět. To je velká věc, kterou bychom časem chtěli moc a moc mít. Vývoj je to ovšem nemalý a obsahuje v sobě mnoho vývojářských a testovacích hodin. Těšíme se proto na další palce a bodíky od Vás klientů :)
Za RAYNET, Magda

Určitě jsem také pro. Chceme letos začít vytvářet objednávky od zákazníku z ulice přímo přes Raynet a možnost vložit vlastní pole do exportované PDF objednávky rozhodně chybí vč. většího prostoru pro editaci záhlaví a zápatí. Díky!

Určitě bych ještě uvítal doplnění o možnost vložit text do poznámky pro zákazníka z nějaké předpřipravené šablony. Do nabídek i objednávek vkládám vždy podobný text (90% je stále totéž) a jen ho edituju podle konkrétní objednávky nebo nabídky. Kdyby bylo možné vytvořit si šablonu, kterou tam jen naťuknu hodně by to ušetřilo práci. Nyní musím vždy otevřít nějaký uložený soubor a kopírovat to tam .. :-)

pod tohle se také podepisuji - nám by enormě ještě ulehčilo práci také přidávat a editovat libovolná pole přímo v obchodních případech. Nikoliv v kartě "další údaje". To už nejsou informace pohromadě a opět by jsme řešili jen problém, že to je věčně nevyplněné

Vlastní tiskové sestavy (tak exportům Nabídek/Objednávek říkáme) si můžete vytvořit přes platformu Integromatu. Vytvořili jsme pro to nápovědu tady. V podstatě si přes Integromat můžete "naklikat" svoji tiskovou sestavu, přesně tak, jak si ji představujete. Natočili jsme k tomu video, najdete ho tady. Zjišťujeme totiž, že splnit všem představy o jejich ideálu není vůbec jednoduché. 
Za RAYNET, Zuzka

Dokončeno

Vlastní šablony už si můžete vytvářet přímo v raynetu. :) Návod je tady. Tak s chutí do toho. Za Raynet, Alice

Komentování vypnuto