+2
Dokončeno

Setřídit nenaplánované úkoly v záložce kalendář podle deadline

Anonymní Před 5 roků v Ergonomie aktualizováno od RAYNET Před 4 roky 5
Jméno a příjmení:
Jaroslav Kučera
zlepšení ergonomie

Moc díky za podnět. Uvidíme jak se "popere" s dalšími požadavky. :)
Nenaplánovaná aktivita vlastně znamená, že nemá vyplněno datum naplánování v kalendáři. Řazení proto podléhá datu vzniku (vytvoření) aktivity v CRM. Pokud vytváříte úkol, který funguje trošku jinak, datum Deadline se automaticky převede do data Naplánování v kalendáři. Pokud se naplánování v kalendáři smaže, nastupuje právě datum vytvoření. Je otázka, zda by různá logika řazení u úkolů a u zbytku aktivit nebyla spíše matoucí.
RAYNET tým


Děkuji za reakci. Úkoly pokud nejsou opravdu vázány na přesný čas, tak podle mě do kalendáře naplatí. Proto u nich naplánování standardně mažu a v tom případě je další relevantní údaj úkolu datum jeho splnění, protože mít první úkol, který má deadline za 3 týdny jen proto, že jsem ho zapsal jako první mi nepřijde moc smysluplné. 

Krásný den 

Jarda Kučera

Zaplánováno

To máte pravdu. Možná by stálo za to, logiku úkolů trochu poměnit. Myslím, že se můžete těšit na vylepšení v některých z dalších verzí :)
Za RAYNET, Magda

Ve vývoji
Dokončeno

Tak a je to venku. Úkoly se teď řadí podle deadline, zbytek aktivit pak podle data vytvoření od nejstaršího. :) Za RAYNET Magda

Komentování vypnuto