+2
Dokončeno

Přidávání obrázků z google

Anonymní Před 5 roků v Přílohy aktualizováno od RAYNET Před 5 roků 2

Ocenil bych možnost přidávání obrázků rovnou z vyhledávače Google/Image, bez nutnosti ukládat požadovaný obrázek nejdříve někam do složek a pak ho vybírat do Raynetu.

Např. pokud chci jenom rychle připnout obrazek s logem společnosti klienta, tak by to přímo přes výběr obrázku v googlu bylo mnohem rychlejší a cooool :)

Jméno a příjmení:
Evžen Souček
zlepšení ergonomie

Případně mít možnost stáhnout obrázek z profilu některé ze sociálních sítí - FB i TW tohle umožňují, LI doufejme brzy bude :)

Dokončeno

Díky za postřeh. Nahrání google obrázku bez nutnosti uložení můžeme obejít skrze URL adresu obrázku. V google u vybraného obrázku stačí kliknout pravým a vybrat možnost Kopírovat adresu obrázku. Tuhle zkopírovanou adresu pak vložíme do příslušného místa v RAYNETu. No a je to. :)
Funkce samozřejmě bude fungovat jen případě, že obrázek je skutečně obrázkem a odkazuje na uložiště s obrázkovým formátem.

Co se sociálních sítí týká, v praxi by to nejspíše znamenalo vytvořit integraci. To je vždy běh na dlouho trať kvůli různým scénářům. Nicméně do budoucna se tomu určitě nebráníme.

Za RAYNET tým, Magda  

Komentování vypnuto