+5
Zanalyzovat

Nový design

Anonymní Před 3 měsíce aktualizováno od RAYNET Před 3 měsíce 5

Nový design považuji za krok špatným směrem. Možná vypadá moderněji, ale je méně přehledný. Tak nějak user-anti-friendly. Bere mi chuť s Raynetem pracovat.

Jméno a příjmení:
Karel Kořený

To je přesné. Plně se shodujeme s poslední větou. Je to smutné, ale cítíme to stejně - chuť pracovat s Raynetem je pryč. Pokud se nevrátí původní design, raději se vrátíme k vlastnímu serveru s vlastním SW. Tento design není ani moderní (je naopak příšerný), ale hlavně maximálně nepřehledný a skutečně doslova bere chuť k práci! Místo abychom měli radost z práce s Raynetem jako dosud, tak nyní jsme doslova při každém kroku v Raynetu naštvaní! To byl účel? Že by práce nějakého sabotéra? Jinak si to nedovedeme představit. Toto snad nemohlo být vymyšleno partou, která přehledný a intuitivní Raynet tvořila!

Já bych nebyl tak radikální jak kolegové zde nade mnou, ale musím s nimi souhlasit, že nynější "čistčí" design nevyhovuje nikomu z nás v celé firmě. Schválně jsem čekal, abych si na to zkusil zvyknout, ale chybějící barevnost skutečně snižuje přehlednost. Dříve byla možnost se orientovat třeba v kalendáři podle barev. Nyní to není možné. Schůzka i úkol vypadají stejně. Na nová umístění si člověk nějak zvykne, ale za mě jednoznačně vrátit BAREVNOST. Díky

I mě to docela nemile překvapilo... Myslím, že zbytečný krok a investice! Je to škoda, neboť předchozí design byl funkční a uživatelsky odladěný. Většina z nás, kdo s Raynetem pracují na denní bázi na něj byli zvyklí a tohle byla docela rána. Skvělé by bylo mít možnost zvolit si, zda budu používat starý nebo nový design. 

Přesně, moje řeč. Nehledě na to, proč si zvykat na tuto šílenost, když jsme právě (jistě všichni) kvůli této barevné přehlednosti dali při výběru CRM přednost Raynetu. Tohle není přinejmenším fér. A přesně, jak píše i Jakub, dříve byla krásná, snadná, a především velmi rychlá možnost orientace jen dle barev (bez nutnosti čtení), a to NEJEN v kalendáři. Nyní vypadá vše stejně. Naprosto nám to vzalo chuť k další práci v Raynetu. A jak vidím, nejsme sami. 

Tato práce, jakožto zbytečná, a tudíž i investice, je pro mě zcela nepochopitelná. A pokud se někdo při tomto návrhu domnívá, že je toto hezké, není snad v dnešní době přece nic jednoduššího, než využít tzv. A/B testování! 

Před případnou další "aktualizací" (namísto tvorby užitečných funkcí), by bylo vhodné přečíst, proč při tvorbě využívat A/B testování. A teprve poté zvolenou variantu svým platícím uživatelům nabídnout. 

Zanalyzovat

Díky všem za upřímnou zpětnou vazbu k novému designu. Feedback od uživatelů raynetu samozřejmě velmi vítáme a všechny připomínky shromažďujeme a bereme vážně.
Kolegové z vývoje i marketingu si průběžně veškeré Vaše reakce procházejí. Budou je po čase vyhodnocovat a případně reagovat konkrétními úpravami nové verze raynetu.
Zatím prosíme, abyste nové verzi i nám dali čas. Díky za spolupráci. Za Raynet zdraví, Alice